€8,00
Dit product is op voorraad
The Weathering Magazine is een driemaandelijks door Mig Jimenez gelanceerd Engelstalig tijdschrift, dat exclusief gewijd is aan verweringseffecten en schildertechnieken.
In deze zevende uitgave van TWM staat het thema "Ice & Snow" oftewel ijs en sneeuw centraal en worden diverse technieken voor het creëren van de meest realistische winterse effecten diepgaand behandeld, van het maken van een spectaculair bevroren diorama om je model in te plaatsen tot het toevoegen van subtiele sneeuweffecten op een T-34. Bovendien heeft deze uitgave 16 extra bijzondere pagina's om te leren en te genieten.
In ieder magazine wordt door de beste modelbouwers van de wereld aandacht besteed aan één specifiek thema en komen veel verschillende toepassingsmethoden aan bod voor tanks, vrachtwagens, vliegtuigen, vaartuigen, robots, figuren en diverse andere objecten.
Elke uitgave is voorzien van duidelijke beschrijvingen en technieken met veel illustrerende foto's waardoor de processen eenvoudig te begrijpen zijn en gemakkelijk te leren zijn.
Aan deze zevende editie van The Weathering Magazine werkten de volgende bouwers mee:
Extra: *Postcards From the World: Malaga Spain.
Met the Weathering Magazines kun je je eigen bibliotheek aanleggen met een mooie collectie naslagwerk over diverse thema's en onderwerpen met referenties naar verf en andere materialen.